Чому використовуємо

Менструальна чаша - засіб гігієни нового покоління. Проста у використанні, безпечна та гігієнічна альтернатива прокладкам і тампонам. Чаша допоможе зберегти природу, гроші і власні нерви. Більшість жінок, які спробували користуватися менструальною чашею, в подальшому віддають перевагу саме їй. Але і просто маючи в своєму арсеналі гігієнічних засобів менструальную чашу, ви будете мати більший вибір і свободу в різних життєвих ситуаціях.

Переваги менструальної чаші:

Зручно

Після короткого періоду звикання ви перестанете відчувати і саму чашу і свої червоні дні календаря. Менструальну чашу можна використовувати безперервно до 12-ти годин – довше, ніж будь-яку прокладку або тампон.

Непомітно

Менструальна чаша непомітна. Ви можете плавати, займатися спортом або спати без одягу, як в будь-який інший час.

Екологічно

Використовуючи менструальную чашу, ви істотно зменшите навантаження одноразових засобів на навколишнє середовище.

Економно

Чаша довговічна. Досить один раз купити менструальну чашу і вона буде служити вам близько 10-ти років. Чаша окупається за 6-8 місяців. Її можна використовувати до початку статевого життя, одночасно зі спіраллю або контрацептивної діафрагмою.

Гігієнічно

Менструальна чаша - це більш гігієнічний вибір. Вона не сушить слизову оболонку, не залишає волокон в піхву, не викликає подразнення, свербіж і синдром токсичного шоку. На гладкій силіконової поверхні чаш, на відміну від матеріалу прокладок і тампонів, не розвивається шкідлива мікрофлора.

Протипоказання до використання менструальної чаші:

 • 1. Алергія на силікон.

 • 2. Післяпологова кровотеча.

 • 3. Всі ситуації зі здоров'ям, коли ваш гінеколог не радить використовувати засоби гігієни, що вводяться в піхву (тампони, чаші).

Наталія Якубчик - лікар акушер-гінеколог:

Привіт, сьогодні ми поговоримо з Вами про те, чим же хороша менструальна чаша з точки зору здоров'я і гігієни.

Менструальну чашу виготовлено з медичного силікону. Це нейтральний матеріал, який використовується в медицині для виготовлення штучних клапанів серця. На жаль, до складу більшості тампонів і прокладок входить агресивний компонент. Треба відзначити, що медичний силікон має абсолютно гладку поверхню, яка не сушить слизову, не викликає опрілості і не впливає на мікрофлору піхви. Також важливий факт: менструальна чаша жодного разу не була причиною синдрому інфекційно-токсичного шоку, на відміну від тампонів.

Кров є живильним середовищем для мікроорганізмів, але менструальна кров здорової жінки стерильна, і вона потрапляє безпосередньо в чашу. Таким чином чаша відділяє мікрофлору піхви від вмісту чаші. Однією з ознак розвитку мікроорганізмів (розмноження) є неприємний запах, але такого запаху немає у вмісті менструальної чаші навіть після 12 годин використання.

Давайте уявимо собі що ми лягли спати без чаші. Кров в будь-якому випадку, навіть без чаші, накопичується в піхві, і вона може витекти назовні тільки якщо набереться критична маса, - досить великий обсяг, - або якщо ми повертаємося в ліжку, - напружуємо м'язи, виштовхуємо, - або якщо ми встали вранці або вночі - не важливо. Тоді кров може витекти назовні. Наступний такий момент, важливий: наші внутрішні статеві органи влаштовані досить складно і мудро, і мають багато рівнів захисту. Матка, як м'язовий орган, може виштовхувати назовні - з себе, виганяти, виштовхувати вміст, але назад цей вміст потрапити не може - це такий захист - захист від зворотного струму. І, власне, слизова, кров, яка потрапляє назовні під час менструації (навіть без чаші) не може бути причиною, наприклад, ендометріоза - у нього дуже багато інших варіантів, чому він виникає. А, відповідно, кров, яка знаходиться в чаші, так само не може ні потрапити всередину, ні викликати якесь захворювання.

Наші бренди:

LadyCup

Середній ціновий
сегмент


Сертифіковані в ЄС


Ціна: 590 грн


Yuuki

Найдоступніша
чаша


Сертифіковані в ЄС


Ціна: 490 грн


Si-Bell

Найм'якша
чаша


Сертифіковані в ЄС


Ціна: 590 грн


Lunette

Чаша преміум
классу


Сертифіковані в ЄС,
Австралії, США

Ціна: 890 грн


Непросто визначитися і вибрати?

Пропонуємо пройти тест, який допоможе знайти вашу чашу

 • Скільки вам років:*

  Скільки вам років:*

 • Чи були природні пологи?*

  Чи були природні пологи?*

 • Об'єм виділень в самий пік. як
  часто міняєте тампон / прокладку?*

  Об'єм виділень в самий пік. як
  часто міняєте тампон / прокладку?*

 • Особливості внутрішньої будови?

  Особливості внутрішньої будови?

 • Розмір дзеркальця, який
  гінеколог використовує при огляді?

  Розмір дзеркальця, який
  гінеколог використовує при огляді?

 • Чи є особлива чутливість
  сечового міхура?

  Чи є особлива чутливість
  сечового міхура?

 • * - обов'язкові поля