Lunette

Чаши

Менструальні чаші фінської марки Lunette, крім виняткової якості, мають ще ряд переваг. Гнучке стебло чаші абсолютно цілісний і плоский, що робить його більш гігієнічним і зручним. Крім того, він має додаткові опуклі ребра для полегшення вилучення.

менструальна чаша Lunette

Внутрішня поверхня чаші Lunette повністю гладка, без будь-яких позначок або написів, що полегшує очищення. Нижня частина чаші Lunette м’якше, ніж у чаш інших брендів, що робить більш легким її здавлювання і порушення герметичності при добуванні чаші. У нижній частині також є спеціальні опуклі смужки для полегшення вилучення.

Щоб було легше вводити, ободок чаші Lunette тонше, ніж у інших чаш. Більш тонкий обідок дозволяє згорнути чашу більш щільно, коли ви її вставляєте. М’який ободок призводить до більш комфортному розташуванню чаші в тілі.

Вентиляційні отвори в чаші Lunette розташовані вище, ніж в інших чашах, щоб забезпечити використання максимальної місткості чаші до моменту її очищення. Чаші мають мірні лінії для тих, хто хоче стежити за інтенсивністю виділень.

Менструальні чаші Lunette набрали найвищий бал в порівнянні з іншими менструальними чашами в незалежному дослідженні задоволеності клієнтів. Користувачів попросили відповісти на питання: який (якими) чашею (чашами) вони користувалися (користуються), і чи задоволені вони нею (ними). Чаші Lunette отримали найвищий відсоток задоволених клієнтів – 95% – в порівнянні з іншими брендами.

Гарантуємо заміну розміру і повернення грошей.

Для всіх вибрали чашу Лунета гарантуємо такі страховки.

 

1. Якщо ви відчуваєте що вам не підійшла чаша (розмір був вибраний не вірно) протягом трьох місяців її можна безкоштовно обміняти на іншу.

Поштові витрати (до відділення Нової Пошти в Києві) оплачує клієнтка.

 

При цьому чаша, яка не підійшла, перерізується клієнткою ножицями навпіл (щоб виключити можливість повторного використання) і в такому вигляді обмінюється на нову чашу потрібного розміру. Дві половинки була у використанні чаші відправляються назад до виробника для заміни на новий продукт.

 

2. Якщо ви зрозуміли що чаша вам зовсім не підходить, то ми повернемо вам гроші.

Умови:

 

– ви повертаєте чашу в розрізає надвоє стані (щоб виключити можливість повторного використання). Пересилання новой почтой (~ 30 грн) за ваш рахунок.
– ви пробуєте 2 циклу, і тому висилаєте чашу в період з 70-го по 100-й день з моменту отримання.
– повернення коштів на вашу карту протягом 2х робочих днів з моменту отримання розрізаної чаші.
– якщо ви купили кілька чаш і хочете повернути все (або одну), то повертаємо рівно 500 грн.
– якщо ви купили одну і хочете повернути цю ж чашу – повертаємо 100% вартості тобто 990 грн.

 

Купити менструальную чашу Lunette

Опитування користувачів Lunette в 2008 році, 165 респондентів – найбільша група, яка коли-небудь. 88% всіх респондентів вважають, що якість їхнього життя під час менструації поліпшувалося, коли вони використовували менструальную чашу. 97% респондентів рекомендували б чашу сім’ї і друзям. Вік респондентів від 17 до 49 років, 19 різних національностей, і опитування користувачів зібрав відповіді про їхній досвід 1857 менструальних циклів, в цілому.

Порівняльна табличка Lunette з іншими чашами

Якість і гарантії

Cтандарти Фінляндії

Менструальна чаша Lunette безпечна. Вона виготовлена ​​з медичного силікону, який схвалений FDA для медичного використання. Чаша виготовлена ​​на фінському підприємстві, де уважно стежать за виробництвом кожного продукту, щоб гарантувати безпеку використовуваних матеріалів. Виробництво кожної менструальної чаші Lunette можна простежити від сировини до готового продукту.

Відповідно до законодавства ЄС, менструальна чаша не є продуктом, який повинен проходити контроль Національного Агентства з лікарських засобів, однак, діє закон щодо захисту прав споживачів. Ось чому менструальна чаша Lunette не має будь-якого знака або сертифіката національних органів охорони здоров’я Фінляндії.

Продукти Lunette отримали емблему Key Flag, і сертифіковані Асоціацією for Finnish Work, як продукти Фінської якості вищого класу.

Cтандарти США

Тип силікону, який використовується для виготовлення менструальних чаш Lunette, затверджений Адміністрацією США по продуктах харчування і лікарських препаратів (FDA). Менструальна чаша Lunette виготовлена ​​з твердої форми силікону, який використовується в пристроях клапанів серця. Він гіпоалергенний, абсолютно нетоксичний, міцний, і жодним чином не шкідливий для тканин людини. Менструальна чаша Lunette зроблена з медичного силікону найвищої якості з можливих (існуючих). Можна купити менструальну чашу Lunette і сміливо її використовувати протягом декількох років – немає необхідності замінювати її щороку. FDA рекомендує міняти чашу кожні два або три роки. Все менструальні чаші Lunette, в тому числі кольорові, схвалені FDA.

Cтандарти Австралії

Lunette затверджені TGA, Адміністрацією Терапевтичних Коштів, Австралійським агентством з контролю медичних препаратів і приладів. Суворі стандарти TGA є причиною обмеженого вибору менструальних чаш в Австралії. Той факт, що менструальна чаша Lunette отримала схвалення TGA, свідчить про її безпеки і високій якості.

Кольорові чаші не затверджені TGA. TGA лістинг є дуже тривалим і дорогим процесом, і всі наші кольорові чаші – це лімітовані випуски продукції.

Cертифікат ARTG Cертифікат TGA

Cертифікат ARTG

Про компанію

LUNE GROUP OY LTD. – ВІД ІДЕЇ ДО УСПІШНОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОМПАНІЇ

У 2004 Хелі Курханен замовила менструальную чашу в інтернет-магазині. Вона завжди була впевнена в ідеї гігієнічних продуктів, але зіткнулася з деякими проблемами під час користування. Через ці проблем Хелі вирішила, що продукт міг би бути краще і спроектувала свою власну поліпшену менструальную чашу, яку було легше і безпечніше використовувати.

Філософія Групи Lune:

· Lune Group Oy хоче зробити життя жінок у всьому світі легше через новаторські ідеї і продукти.
·Lune Group Oy вірить в екологічно чисті і нешкідливі для навколишнього середовища продукти і розвиток, яке відбивається у використанні перероблених матеріалів для створення продуктів Lunette і використання “зеленого електрики” в офісах.
· Продукти Lunette отримали емблему прапора-ключа, що засвідчує найвищу якість фінських виробів.

Контакти:

+358 (0)50 3554 064
info@lunette.fi

Lune Group Oy Ltd.
Kopsamontie 138, 2nd floor
35540 Juupajoki

менструальна чаша Lunette купить
менструальна чаша Lunette купить