Si-bell

Чаші

Франко-італійські чаші Si-Bell приємні своїм скромним чарівністю – прозорий силікон чаші добре гармонує з однотонним натуральним бавовняним мішечком. У комплекті також детальна інструкція та картонна упаковка.

Купити менструальную чашу Si-Bell

Інструкція з використання Si-bell

Розмір 1 (трохи менше)

Одна з найбільш містких чаш малого розміру. Відмінне поєднання невеликого діаметру з містким обсягом, що дозволяє користуватися чашею Si-Bell багатьом – дівчатам і жінкам до 30 років з середніми виділеннями.

Розмір 2 (побільше)

Для рясних виділень. Одна з найбільш містких чаш з цілком середнім, зовсім не величезним, діаметром. Для жінок старше 30 років або народжували природним шляхом жінок, з виділеннями середнього і більше середнього обсягу.

 

Порівняльна табличка Si-Bell з іншими чашами

Якість і гарантії

Менструальні чаші Si-Bell виробляє французька компанія Si-Line, яка входить до складу концерну Sterne, яка більше 10 років спеціалізується на виробництві широкого асортименту товарів з силікону. За цей час розроблено унікальні ноу-хау і отримано глибоке знання такого матеріалу, як силікон. Вся продукція принципово виготовляється в Європейському Союзі. Менструальні чаші Si-Bell одні з найбільш м’яких серед менструальних чаш. Це відмінна можливість придбати якісну чашу за доступною ціною.

Cертифікати якості

Сертифікат SI-Bell 2012

Про компанію

Силікон – головна спеціалізація компанії

Вже більше 10 років компанія Si-Line зосереджена на силіконі. За цей час розроблено унікальні ноу-хау і отримано глибоке знання такого матеріалу, як силікон. Компанія і вся основна активність базується в місті Cavaillon, Франція.

Фахівці Si-Line впевнені в перевагах властивостей силікону для виробництва нових, безпечних і надійних продуктів, що зберігають навколишнє середовище. Компанія Si-Line поєднує дослідницькі досягнення, функціональність, творчість і дизайн у своїй продукції для оптимального використання унікальних якостей силікону.

В Si-Line з усією серйозністю підходять до охорони навколишнього середовища, властивості силікону дають переваги тривалого користування виробів з нього, упаковка виробляється з перероблених матеріалів. Вся продукція принципово виготовляється в Європейському Союзі.

Посилання на фейсбук: www.facebook.com/siline.eu

SI-LINE SRL

www.si-line.eu
входить до складу концерну Sterne

STERNE SAS

ZAC du MIN – Rue Jean Monnet – 84302
CAVAILLON – France

Tel.  +33 (0)4 32 50 16 97
Fax. +33 (0)4 90 71 47 53

www.sterne-elastomere.com

facebook.com/sterne.elastomere