Yuuki

Чаші

Менструальні чаші Yuuki (Юкі) – хороший приклад якісної продукції за доступною ціною. Її виробники заощадили на рекламі та широкому асортименті, але не на якості чаш – воно на висоті.

У менструальних чашах Yuuki реалізовані технічні рішення, яких немає у інших чаш. Це внутрішнє кільце, яке покликане запобігати витікання вмісту при доставанні чаші. Менструальні чаші Yuuki випускаються в м’якому варіанті Юкі софт і більш пружному Юкі класик.

менструальна чаша Yuuki

Купити менструальну чашу Yuuki

менструальна чаша Yuuki

Розмір 1 (трохи менше)

Для дівчат і жінок з помірними і середніми виділеннями. За параметрами маленька Yuuki близька до Lunette (1), тому для неї справедливі критерії за вибором маленької чаші з таблички Lunette. Табличка допоможе вам переконатися, що ви зробили правильний вибір.

Розмір 2 (побільше)

Велика менструальна чаша Yuuki одна з найбільш об’ємних, вона впорається з самими великими виділеннями. Ширина і довжина чаші відповідні. Ця чаша для дорослих жінок і для молодих жінок, що живуть статевим життям

Порівняльна табличка з іншими чашами

Якість і гарантії

Менструальні чаші Yuuki родом з Чехії, в їх виробництві бере участь європейська компанія SILROC, що спеціалізується на медичній продукції. Ця компанія належить до світових лідерів у цій галузі. Матеріал Silopren LSR 4050 німецького виробника Momentive, з якого виготовлений кубок, це фірмовий силікон високої якості, дозволений для використання в сфері охорони здоров’я та харчової промисловості.

Менструальні чаші Yuuki виробляються в умовах “clean room” , як і медична продукція. Цей відділ оснащений окремим входом, антистатичними статями і обладнанням для кондиціонування повітря. Це спеціалізоване робоче місце запобігає ризику зараження. Всі виробничі процеси і контроль здійснюються в повній відповідності до стандартів ISO 9001.

Якість і гарантії

Заміна розміру і повернення грошей

Для всіх вибрали чашу Юкі, чеський виробник і дистриб’ютор LadyDream гарантує такі страховки.

 

1. Якщо ви відчуваєте що вам не підійшла чаша (розмір або жорсткість була вибрана не вірно) протягом трьох місяців її можна безкоштовно обміняти на іншу.

 

Поштові витрати (до відділення Нової Пошти в Києві) оплачує клієнтка.

 

При цьому чаша, яка не підійшла, перерізується клієнткою ножицями навпіл (щоб виключити можливість повторного використання) і в такому вигляді обмінюється на нову чашу потрібного розміру. Дві половинки була у використанні чаші відправляються назад до виробника для заміни на новий продукт.

 

2. Якщо ви зрозуміли що чаша вам зовсім не підходить, то ми повернемо вам гроші.

 

Умови:

 

– ви повертаєте чашу в розрізає надвоє стані (щоб виключити можливість повторного використання). Пересилання новой почтой (~ 30 грн) за ваш рахунок.
– ви пробуєте 2 циклу, і тому висилаєте чашу в період з 70-го по 100-й день з моменту отримання.
– повернення коштів на вашу карту протягом 2х робочих днів з моменту отримання розрізаної чаші.
– якщо ви купили кілька чаш і хочете повернути все (або одну), то повертаємо рівно 500 грн.
– якщо ви купили одну і хочете повернути цю ж чашу – повертаємо 100% вартості тобто 590 грн.

 

Про компанію

Yuuki
BETA obchodni spolecnost, s.r.o.

Street: Krizanska 1
City: Liberec
Zip code: 460 10
Country: Czech Republic

Phone: +420 732766278
E-mail: yuuki@email.cz

https://www.yuuki.cz/cz/menstruacni-kalisek/