На ваші запитання відповідають:

гинеколог о менструальных чашах

Оксана Володимирівна Бачигін

Лікар акушер-гінеколог, стаж роботи за фахом 10 років, 1 категорія, кандидат медичних наук:

«З позиції гінеколога можу відзначити, що при застосуванні моїми пацієнтками менструальних чаш не відзначалося алергічних реакцій, загострень / появ запальних захворювань, будь-яких інших небажаних ефектів.

Чаші використовувалися здоровими жінками і підбиралися індивідуально за розмірами і жорсткості. Суб'єктивно більшість пацієнток відзначали зручність, комфорт фізичний і психологічний, відсутність запаху, залишалися задоволені економією і дизайном чаш».

Контакти Оксани Володимирівни: (067) 978 01 16, bachigina@bigmir.net

гинеколог о менструальных чашах

Наталія Миколаївна Якубчик

Лікар акушер-гінеколог Клініки, дружньої до молоді Дніпровського району міста Києва:

«Скажу вам, як лікар і як жінка, яка користується чашею кілька років: Це унікальна і незамінна річ! Чуйнішою і надійного захисту в період менструації важко собі уявити. Буває дивно навіть порівнювати такі різні засоби особистої гігієни як прокладки, тампони і чаші. Все нове і незвідане може викликати побоювання і заперечення, але ... Після вивчення деяких «тонкощів експлуатації і нетривалих тренувань», можна воістину забути про «критичні дні» і вести звичайний спосіб життя! Безумовно, є деякі умови і протипоказання для використання менструальної чаші, але розібратися з усіма питаннями вам допоможе досвідчений консультант і гінеколог, який володіє інформацією. Здоров'я вам!»

Контакти Наталії Миколаївни: (067) 392 75 97, tvoygynecolog@gmail.com

Дарина

Питання: 2016-03-29
Доброго здоров'я Наталя! Підкажіть, будь ласка, менструальна чаша використовується тільки під час циклу або можна сміливо користуватися нею щодня, не купуючи одноразові щоденні засоби (в цілях тієї ж захисту навколишнього середовища)? Чи не зашкодить це організму при частому використанні? Наперед дякую! З повагою, Дарина.

Наталія

Питання: 2015-06-17
Вітаю!!! У мене питання, мій гінеколог не зміг на нього відповісти, тому що незнайомий з цією продукцією. У мене є деякі проблеми з шийкою (була дисплазія, видалили. Іноді мазок полказивает запалення.) Місячні дуже рясні спочатку. Без тампонів НЕ обходжуся. Чи можна мені користуватися чашею. Дякуємо)))

Анна

Питання: 2015-02-25
Скажіть, будь ласка, чи може використання чаші привести до розтягування піхви (збільшення діаметра)?

Антоніна

Питання: 2014-12-19
Минулого місяця у мене був викидень, тепер невелика кіста в шийці. Чи можна мені після відновлення менструацій користуватися менструальної чашею?

Наталя

Питання: 2014-09-09
Дорогий доктор! Підкажіть будь ласка! Користувалася чашею до того, як виявлено була уреаплазма. Пролікувалася успішно. Скажіть, чи можу я використовувати ту ж капу, що і до цього, чи не виникне самозаражения? Як обробити капу, щоб бути впевненою в тому, що повторного зараження не буде? Або слід змінити капу?

Ольга

Питання: 2014-08-23
Чи не завдасть шкоди здоров'ю використання чаші, якщо кілька разів лікувалася ерозія шийки матки і є фіброміома? Чи не здатна чаша викликати повторну ерозію?

Анна

Питання: 2014-07-14
чи можна використовувати чашу незайманим ?? (тампонами користуюся)

Радана

Питання: 2014-05-18
Вітаю! Чи можна використовувати чашу при ендометріозі матки? Чи не викличе це болів?

Марина

Питання: 2014-02-25
Скажіть будь ласка, чи можна використовувати чашу при загині шийки. До слова, тампонами не користуюся, т. К. Відчуваю дискомфорт коли він всередині і неприємне 'наболіло' після вилучення (мені 30 років, народила двох дітей). Дякую за увагу.

Жизель

Питання: 2014-01-11
Чи безпечно спати з чашею? Адже в цьому випадку вона приймає горизонтальне положення, отже, кров може вилитися назад, що несприятливо для здоров'я?

Світлана

Питання: 2013-07-12
Чи можна використовувати чашу при циститі?

Незнайомка

Питання: 2013-03-20
Скажіть, пожалуйста.Еслі матка опущенна і тонус слабенький, то можна використовувати чашу?

яна

Питання: 2012-06-28
Я вже визначила, що підібрала неправильний розмір чаші, хочу поміняти на розмір S, але хвилює ще таке питання, що не обговорила з консультантом, коли ввела чашу було відчуття позивів до сечовипускання, як при циститі, що проходило, якщо чаша витягалася, чому це відбувається???? і може бути таке, що мені просто вона не підходить анатомічно взагалі і зміна розміру нічого не дасть?

Галина

Питання: 2012-02-01
Другий день користуюся капою, мені дуже зручно і подобається, але ось боюся чи не може розвиватися інфекція через те, що кров утримується чашею усередині?

Олександра

Питання: 2011-12-01
Скажіть будь ласка, чи можливе використання чаші при молочниці. Дякуємо.

Олена

Питання: 2011-11-07
Чи можна внести інфекцію при використанні чаш?

Тетяна

Питання: 2011-11-06
Як часто бувають хворобливі відчуття при використанні чаш? Чи є ризик здавлення кишки?