Відео

 

 

Я, Поремская Тетяна, хочу розповісти про моє знайомство з жіночої чашею.
Рік тому на якомусь жіночому форумі я зустріла інформацію про менструальної чаші. Зацікавилася, почитала, подивилася, але на цьому все і закінчилося.
Через рік я згадала цю інформацію і раптом дуже сильно захотіла собі таку чашу. Почала відразу шукати інформацію в інтернеті, подивилася, які є конструкції, що це таке, послухала відгуки дівчат і вирішила придбати собі чашу.
Вийшла на сайт Ледідрім – там є багато варіантів. Я вибрала відповідний собі за ціною і якістю. Це варіант Yuuki. Є два варіанти: маленька і побільше, м’якша і твердіша.

Чаша використовується дуже легко і просто – складаємо її і вправляємо. Вона розправляється і створюється ефект вакууму. Завдяки цьому немає запаху, не розмножуються бактерії протягом 12 годин.
Можна відчувати себе дуже комфортно, носити будь-який одяг, займатися спортом і навіть плавати І не турбуватися про те, що у тебе місячні Це супер зручно, супер екологічно, супер вигідно. Екологічно не тільки в сенсі запаху і відчуття себе, але також і глобально.
Ця чаша прослужити дуже Довгого. Чи не нужно КОЖЕН місяць втрачають гроші на Нові і Нові прокладки.
Спочатку я купила собі, потім сестрі через тиждень, а тепер приїхала купувати подружці.
Рекомендую кожної дівчині. Можна вирішувати свої питання легко і просто.

 

Сподіваємося, що розміщені відео про менструальних чашах, допоможуть вам правильно зорієнтуватися в питанні придбання інтимних гігієнічних засобів. Кваліфіковані роз’яснення лікаря-гінеколога дають відповіді на питання з безпеки використання, нюансах застосування, підбору і особливостям вироби. Дані відео про менструальних чашах чітко демонструють якість, комфортність і значуще перевагу пропонованого нами силіконового кошти для жінок. Зробіть вибір. Не нехтуйте власним здоров’ям!

 

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами. Ми зможемо підтвердити інформацію про менструальних чашах і забезпечимо вас необхідним виробом!