Івонн МакГіннес

Останні новини

ВІДЕО

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Івонн МакГіннес – ірландська багатогранна акторка.

Івонн народилася 12 жовтня 1972 року в Кілкенні, в родині відомого підприємця, власника найбільших виноградників на півдні Франції та легендарного виноробного господарства «Domaine des Anges». Вона здобула освіту в Королівському коледжі мистецтв у Лондоні. Закінчила навчання з магістерським ступенем у сфері мистецтва. Згодом дівчина стала студенткою Коркського «Кроуфорд Коледжу». Творча натура обрала незвичайний напрямок для реалізації своїх задумів.

Першим захопленням Кілліана Мерфі була музика. У 1996 році на одному з концертів він і зустрів майбутню дружину.

Весілля відбулося в перший день серпня 2004 року на виноградниках батька Івонн на півдні Франції. Після весілля пара переїхала до Лондона. У сім’ї ростуть двоє синів. Старший син Мелакі з’явився на світ у 2005, його молодший брат Аарон народився у 2007.

Після галасливої британської столиці було прийнято рішення відпочити від метушні. Сім’я переїхала жити до Ірландії. Подружжя з насолодою відчуло спокій і тишу. Чудовий клімат позитивно впливає на самопочуття місцевих мешканців, тому зоряні батьки впевнені, що їхнім дітям не загрожують проблеми зі здоров’ям.

Вони живуть у просторому будинку неподалік Дубліна. Хлопчики у захваті від нового місця проживання. Дорослі та діти прогулюються пляжем щодня. Обидва переконані, що рішення про переїзд було найправильнішим.

Івонн – мультимедійний митець, вона працює у різних сферах візуального мистецтва, таких як відеоінсталяція та друкарство. Івонн випробувала себе у фотографії, шитті, скульптурі, письмі. Як вважає творчиня, подібні тимчасові проєкти створюють фундамент для більш змістовних робіт. Вона вагається експериментувати. Вона наважилася зробити крок у світ кіно та зняла три короткометражні стрічки.

Твори Івонн – це, перш за все, витончена форма напруги, створена між розкриттям та маскуванням. Вона розробляє проєкти, які створюють динамічний момент зв’язку з місцем та суспільством. Як мисткиня Івонн МакГіннес зацікавлена у втіленні досвіду місця та повторному зображенні буденності. Івонн також створила декілька короткометражних фільмів: “Місце Чарлі”, “Хода”, “Це між нами”.

Івонн МакГіннес

Одна з останніх робіт Івонн МакГіннес – The Well – постановка на трьох екранах. Відео та звукова інсталяція, представлена у чудовій, виведеній з експлуатації церкві XVII століття. Фільм демонструється на трьох екранах – іноді на одному, потім на двох або одразу на трьох, що тримає глядача в напрузі.

St Patricks Well – мальовниче місце, дуже популярне серед прочан, за кілька хвилин ходьби від міста Клонмел. Одна з найбільших святих криниць Ірландії. Вода стікає у ставок, виконаний у ранньохристиянському, кельтському стилі. Тут є також церква XVII століття, Девід Фланнер добре відомий відвідувачам цього дивовижного місця.

Літній чоловік, який доглядає за святим місцем, знає про нього майже все, і краще за будь-якого гіда проведе екскурсію. Роботу The Well відкриває кадр з Девідом Фланнером, відомим як “охоронець криниці”. Він неквапливо крокує навколо криниці, спілкується з відвідувачами, потім переміщується в середину криниці – це великий ставок, і очищає поверхню. Незабаром у фільм “вривається” Лів ОДонохью – балерина з Дубліна.

Вона огортає хрест у середині ставку білою тканиною – можливо, батистом. І танцює – ковзає по воді, ніби здійснює стародавній обряд. Межа між енергійними рухами танцівниці та неквапливою працею “охоронця криниці” доволі ледь помітна, але переконлива. Вони наповнюють це місце особливим настроєм, їхні рухи на екрані привертають увагу глядача. Очевидно, що Івонн МакГіннес витратила чимало часу на вивчення цього об’єкта, щоб відчути його сутність, плин часу, і її блискуча робота The Well – найкраще цьому підтвердження.

У 2017 році Івонн уклала угоду з Draíocht. Ця компанія у співпраці з Управлінням мистецтв графства Fingal доручила Івонн створення сайту та постановку фільму для щорічної виставки Amharc Fhine Gall. Amharc Fhine Gall – це поважна виставка, яка щорічно проводиться з метою надати можливість митцям образотворчого мистецтва продемонструвати свої твори.

Holding ground where the wood lands – ще одна робота Івонн МакГіннес, це двоканальна фільмова постановка поруч із її родинним домом.

Івонн МакГіннес

Луки, де вона часто гралася, колись були частиною величезного маєтку, що належав родині Plunkett. Місце, де блукали глави роду, тепер є гольф-клубом Малахайд. Переглядаючи це місце для своєї роботи, вона співпрацювала з групою молодих людей з Dublin 15’s Foroige.

Фільм зафіксував їх вирішальний етап життя, коли вони починають знайти своє місце у світі. Тут поєднуються документальне кіно та театральна атмосфера поетапного читання. Те, що природне й справжнє, змішується текстовими оповідями минулої епохи. Кордони та сенс змінюються, одночасно зсуваючи та витісняючи аудиторію як візуально, так і словесно. Інші роботи. Велика частина робіт Івонн торкається напруженого моменту між прагненням митця до самовираження та його суперечливою потребою приховувати те, що є особистим. Інші роботи Івонн МакГіннес представлені на її сайті, серед них: The Central Field.

Не відчуваєш те, що відчуваєш. Зсуваючи гори, бажаючи благополуччя, Бріджет Клірі ми не розкажемо. Рухомі пам’ятники (у формі дії).

Якщо мистецькі проєкти Івонн МакГіннес не надто відомі багатьом, то як дружину актора Кіліана Мерфі Івонн знає увесь світ. Та вона майже не з’являється на людях і не ніжиться у променях популярності статусу знаменитості свого чоловіка. Але супроводжує чоловіка в усіх подорожах.

Особисте життя Івонн МакГіннес та Кіліана Мерфі не схильні виставляти на загальний огляд, тому про їхнє сімейне існування відомо небагато.